nowość
OKULARY PRZECIWSŁONECZNE BELUTTI SBC 178 CO2

Kategorie produktu: OKULARY PRZECIWSŁONECZNE, BELUTTI

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE BELUTTI SBC 178 CO2

Cena: 235,00
Ilość:
szt
Producent:

Opis:

Okulary przeciwsłoneczne ze szkłami korekcyjnymi

Okulary korekcyjne z barwionymi szkłami łączą w sobie wygodę i funkcjonalność. Są idealnym rozwiązaniem nie tylko podczas urlopu, ale również w okresie zimowym kiedy światło odbijające się od powierzchni śnieżnej może być bardzo uciążliwe. Okulary korekcyjne z barwionymi szkłami mogą być dobrym rozwiązaniem do prowadzenia samochodu w słoneczne dni, w odróżnieniu od soczewek fotochromowych, które nie zawsze się przyciemniają za szybą auta. 

Szkła korekcyjne przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne z korekcją można nabyć tanio, wybierając oprawki i szkła online. Sklep internetowy OKULARYOCHRONNE24.PL  oferuje wiele dostępnych opcji szkieł, dzięki czemu będziesz mógł dopasować je dla swoich potrzeb.

W naszej ofercie online posiadamy cztery dostępne kolory barwienia soczewek: grafitowy, szary, brązowy i zielony. Kolor grafitowy i szary- to są najbardziej neutralne kolory. Soczewki o takim zabarwieniu nie zniekształcają barw. Kolor brązowy poprawia kontrast i ostrość widzenia, a kolor zielony poprawia kontrast widzenia przy słabym świetle i zmniejsza napięcie przy jasnym świetle. Każde barwione soczewki posiadają dodatkowo filtr UV400, dzięki czemu Twoje oczy są skutecznie chronione przed słońcem.

Przy zamówieniu oprawy proszę podać moce soczewek korekcyjnych oraz rozstaw źrenic PD. Do okularów dołączone ETUI do przechowywania oraz ściereczka do okularów. Do ceny okularów należy doliczyć koszt soczewek korekcyjnych.

Podobne produkty:

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego aby dopasować okulary ochronne

Andrychów, ul.Krakowska 136

Infolinia  33 875-22-20
 

Dołącz do nas